גדרות עץ כפריט עיצובי נהדר

      סגור לתגובות על גדרות עץ כפריט עיצובי נהדר

עם שינויי מזג האויר בארץ והחורפים שלא מגיעים, אנו מוצאים את עצמנו מבלים יותר זמן בחצר מאשר בכל חדר אחר בבית. כאשר החצר מטופחת ונעימה, היא מזמינה ביותר. שלושה אלמנטים שישדרגו את החצר שלכם ויוסיפו לכם מרחב ישיבה נוסף ומקום אירוח אלגנטי ומזמין:

רצפת דק – דק העץ בעל צבעים חמים ונעימים לעיין. מקטין את איזורי ההשקייה בגינה ועוזר לחיסכון רציני בחשבון המים. פריט עיצובי שמוסיף מרחב ישיבה / אירוח ומגדיל את השטח הכללי של הבית.

גדרות עץ – לא עוד יוטה ירוקה מתפוררת כגדר הפרדה בין השכנים,  גדר עץ הבנויה נכון על – ידי בעל מקצוע, באופן מקצועי וגימור מושלם, תוסיף לגינתכם את הערך המוסף ותתחום את הגינה בצורה מושלמת, שתמשיך את רצפת הדק שבניתם.

פרגולה – מקום ישיבה מוגדר, מוצל ונעים ימשוך אתכם לבטח לשבת וליהנות מן החצר ששדרגתם, או מן ה"חדר" שהוספתם לבית. הפרגולה היא ערך עיצובי מוצהר שיראה מייד מהו הקו העיצובי הכללי של החצר, ואולי גם של הבית, לכן כדאי להקדיש מחשבה רצינית לעיצוב הפרגולה, סוג העץ וגודל הפרגולה.

שלושת האלמנטים לא חשובים כלל אם לא בחרתם בעל מקצוע שהוא עתיר ניסיון כך שניתן לראות עבודות קודמות שלו (לא להתעצל) ולדבר עם לקוחותיו, לבדוק גימורים (!!!)כאן אין מקום לפשרות! גימור לא מוצלח לא רק שלא ישדרג את החצר אלא יוריד מערכה ומערך הבית, ויראה עלוב ולא מזמין כלל, לכן אם כבר משדרגים אז לעשות על ידי בעל מקצוע שבחרתם כדי לא להפסיד את כל התועלת.

חכמים וגדולים ממני אמרו : " בזול = ביוקר!"

רצפת דק, גדר מעץ ופרגולה ישדרגו כל חצר ויוסיפו לאיכות בילוי שעות הפנאי שלכם, ושל משפחתכם. החצר תורמת רבות ל"שעות איכות" בין בני המשפחה..