דירות להשכרה בניו יורק

      סגור לתגובות על דירות להשכרה בניו יורק

לפעמים, חיפוש דירה להשכרה בניו יורק זה לא הדבר הכי קל. תוסיפו לאמרה הזו את העובדה שהיכולת למצוא דירות להשכרה בניו יורק לישראלים קצת קשה יותר מאשר למצוא דירות להשכרה בארץ ישראל. החלטתי לאגד עבורכם את המידע הטוב ביותר כהכנה לפני שאתם מתחילים בכלל לחפש דירה להשכרה בניו יורק. בדרך זו תוכלו למצוא דירה בניו יורק ביתר קלות.

5 טיפים למציאת דירות להשכרה בניו יורק

השתדלו לעקוב אחר עקרונות אלו לפני שאתם מתחילים לחפש דירות נופש בניו יורק, כך אתם תבטיחו שתמצאו את הדירה המושלמת עבורכם בניו יורק מנהטן.

חברות נדלן בניו יורק

כלל מפתח כאשר מחפשים דירות להשכרה בניו יורק הוא, איפה מצאתם את הדירה להשכרה? יש יותר מאופציה אחת למציאת דירה להשכרה בניו יורק:

  • אתם יכולים לחפש דירות להשכרה בעיתונים מקומיים בניו יורק במדור המתאים (זה כמובן אם אתם כבר בניו יורק).
  • אתם יכולים לברר עם חברים או מכרים אם הם מכירים אפשרויות לינה בניו יורק, אתם עלולים להיות מופתעים לטובה.
  • בניו יורק כמו ישראל, יש מגזינים של דירות להשכרה בניו יורק, אם אתם יכולים להשיג מגזין שכזה הוא יפרוש בפניכם מצבור גדול של דירות להשכרה בני יורק.
  • אם אתם בניו יורק, אתם יכולים ללכת בשכונות בהם אתם מעוניינים לשכור דירה ולחפש שלטים של "דירות להשכרה" או "דירות פנויות".
  • כנראה האופציה הכי טובה לישראלים היא פשוט להכנס לאינטרנט ולחפש במנוע החיפוש חברות נדל"ן המתמחות בחיפוש דירות להשכרה בניו יורק לישראלים. ישנם כמה חברות נדל"ן טובות שמעדנות את בסיס הנתונים שלהן על בסיס קבוע. כך אתם תבטיחו לעצמכם דירה להשכרה בניו יורק בקלות רבה יחסית כיוון שסוכני הנדל"ן לרוב יעשו את מירב העבודה עבורכם. חברה אחת שכזו היא חברת אנקור ניו יורק שבין היתרונות הרבים שיש להם זה שיש ברשותם סוכני נדל"ן דוברי עברית, דבר זה מקל מאוד על כל התהליך לישראלים.

שירותים מיוחדים בדירות להשכרה בניו יורק

בניו יורק יש מגוון דירות להשכרה, בחלק מהן יש שירותים מיוחדים שיכולים להקל על השהות שלכם בדירה. אתם יכולים למצוא שירותים מגוונים החל ממכונות כביסה בקומה או בבניין בו אתם תשכרו דירה, שוער בכניסה לבניין (משרה ביטחון על רבים), חניון בבניין ואפילו חדר כושר או בריכה. כשאתם מחפשים דירה להשכרה בניו יורק באינטרנט, תוכלו לבצע חיפוש ספציפי לשירותים המיוחדים האלו. קחו בחשבון ששירותים שכאלו לרוב הינם תוספת בעלות השכירות.

לינה בניו יורק – כמה זה בטוח?

לפני שאתם מחליטים על אפשרות לינה בניו יורק, כדאי שתבדקו עם עצמכם כמה בטוחה השכונה בה הדירה נמצאת. האם בשכונה הזו יש גרפיטי על הקירות של הבניינים, סמטאות או על כל דבר אחר? האם במרבית הבניינים יש סורגים על החלונות? סימנים שכאלו עלולים להצביע על שכונה מסוכנת. אתם חייבים לשאול את עצמכם: האם אני רוצה דירה להשכרה בשכונה שכזו?

דירות להשכרה בניו יורק הדורשות תיקונים

יש לכם את כל הזכות שבעולם לשכור דירה שבאמת אפשר לחיות בה. בעלי דירות להשכרה בניו יורק נדרשים להציע לשוכרים דירה מסודרת: חשמל, מים, שירותים ומקלחת נקיים, חימום ובטיחות מפני מפגעים בדירה. אם אחד ממה שציינתי לא נמצא במצב טוב, יש לכם יותר מאלטרנטיבה אחת כדי להסדיר את הנושא:

  1. בקשו מבעל הדירה לתקן את כל המפגעים טרם בואכם.
  2. שלמו על התיקונים בעצמכם והורידו את עלות התיקונים משכר הדירה החודשי.
  3. קחו נתח בשטר הבטחון שמגיע לבעל הדירה ושלמו על התיקונים בעצמכם עם הנתח שהסרתם.
  4. פשוט אל תשכרו את הדירה, יש הרבה דירות להשכרה בניו יורק.

דירות להשכרה בניו יורק עם נזקים

בדקו את הדירה לפני שאתם עוברים אליה! הגעתם לניו יורק? תפסתם מונית ואתם בדרך לדירה שהשכרתם מבעוד מועד? מצויין!

לפני שאתם נכנסים לדירה, בדקו עם יש נזקים בדירה. הכנסו לדירה ובצעו בדיקה מקיפה בכל הדירה וחפשו נזקים, האם אתם מצאתם איזה נזק? כתבו אותם! האם אחד או יותר מהציוד שיש בדירה להשכרה פגום? תרשמו את זה!

כשאתם שוכרים דירה להשכרה בניו יורק, אתם תהיו חייבים לשים שטר בטחון. אתם לא רוצים שבעל הדירה ינקה את הנזקים משטר הבטחון בגלל שלא כתבתם אותם.

דירות להשכרה בניו יורק – לסיכום

אנחנו מקווים שהנחיות אלו יעזרו לכם למצוא דירה להשכרה בניו יורק בדיוק על פי דרישותיכם. חלק מהטיפים האלו יכולים להיות טובים יותר עבורכם וחלק פחות. אם תשתמשו ברק אחת מהעצות שכתבנו, כבר תוכלו ביתר קלות, למצוא דירות להשכרה בניו יורק.

About מכון פתרונות

מכון פתרונות מאגד פתרונות טיפול זוגי, ייעוץ זוגי וגישור ובנוסף הינו אחד הגופים המקצועיים בישראל שמספק הכשרה איכותית בתחומי לימודי ייעוץ זוגי, קורס גישור וקורס אימון אישי