עבודה בעגלות

      סגור לתגובות על עבודה בעגלות

 

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות הינה עבודה אשר למעשה דורשת אנשי מכירות אסרטיביים ו"רעבים" לכסף.. עבודה בעגלות כוללת עמידה ממושכת ליד עגלות, מעין קיוסקים, אשר מוצבים בקניונים שונים. לעתים הקניונים בהם מוצבים עגלות הינם יוקרתיים יותר ולעתים הינם יוקרתיים פחות. עבודה בעגלות מושכת אליה צעירים ישראלים רבים. צעירים אלו חושבים כי בעזרת עבודה בעגלות יצליחו לחסוך לעצמם סכום כסף משמעותי. רבים מאמינים כי בעזרת עבודה בעגלות ניתן לחסוך סכום כסף גדול יותר משניתן לחסוך באותו משך זמן בעבודה מזדמנת בישראל. צעירים רבים מבצעים עבודה בעגלות למשך תקופה מוגבלת. רבים מציבים לעצמם רף כלכלי אליו הם רוצים להגיע ורק לאחר מכן עוזבים את העבודה. כמובן, לא כולם מתאימים לסוג זה של עבודה בעגלות ופורשים מוקדם מן הצפוי עוד לפני שהצליחו להגיע ליעד אותו הציבו לעצמם.
 
עבודה בעגלות כוללת מכירה של מוצרים שונים. צעירים רבים במהלך זמן עבודה בעגלות מוכרים מוצרים של ים המלח, דהיינו מוצרי קוסמטיקה שונים. ישנם כאלה אשר מוכרים ערכות טיפוח לציפורניים. עבודה בעגלות כוללת מכירה לא רק של מוצרי קוסמטיקה אלא גם מוצרים כמו צעצועים לילדים, מחליקי שיער, חצאיות, קריסטלים וחפצי נוי נוספים. עבודה בעגלות בדרך-כלל דורשת אסרטיביות רבה של המוכר. עבודה בעגלות דורשת שהמוכר יעצור בגופו לקוחות אשר משוטטים בקניון וינסה למכור להם את המוצר במחיר גבוה ככל האפשר.
 
עבודה בעגלות מבוססת על עמלות. דהיינו, המוכרים מרוויחים רק בהתאם לכמות המכירות שלהם ובהתאם למחיר המוצר אותו מכרו. מוכרים רבים עובדים שעות ארוכות ליד העגלה ולא מצליחים למכור מספיק. עבודה בעגלות נעשית בדרך-כלל אצל חברה מסוימת. החברה מספקת לעובדיה דירות אך הם נאלצים לשלם שכר דירה. כך שלא תמיד משתלם מבחינה כלכלית, במיוחד לאלו אשר מתקשים במכירות, למצוא עבודה בעגלות.
 
מעסיקים רבים ברחבי העולם מחפשים לגייס דווקא ישראלים צעירים ונמרצים לעבודות שונות. עבודה בעגלות היא אחת האופציות שלכם לעבודה בחול, אך יש מבחר אדיר של סוגי עבודה בחול שאתם יכולים למצוא. מבין המבחר הזה נמצאים עבודות כמו אופר או אופרית – שמרטפות על ילדים. בעבודה זו נדרשים כישורים שונים כמו סבלנות, ניסיון בטיפול עם ילדים, אחריות ועוד. כמובן, חשוב מאוד לשלוט בשפה של המקום, על מנת שתוכלו לתקשר עם הילדים והוריהם. משרת אופר בחו"ל הנה משרה נחשקת במיוחד, משום שאופרים בחו"ל משתכרים לא רע בכלל. אם אתם אוהבים ילדים ויש לכם רקע
 
וניסיון בטיפול בילדים בגילאים מגוונים – משרת אופר יכולה להיות משרה שתפורה עליכם בצורה מושלמת.
ומה עוד? עבודות בחו"ל צריכות להיות עבודות שאתם אוהבים, ואם אתם לא רוחשים אליה אהבה – אז לפחות תוכלו להסתדר איתה. יש כאלו שמחליטים לנסוע לעבוד בחול בגלל ה"כסף הגדול" שהם עתידים להשיג מזה. לא תמיד זה נכון להגיע בגישה כזו לעבודה בחול, כאשר אינכם נהנים בה. עבודות בחול מתאימות לאנשים שגם אוהבים לעבוד וגם רוצים להרוויח כסף בו בזמן.