ניקיון שטיחים

      סגור לתגובות על ניקיון שטיחים

 ניקיון שטיחים

בתים רבים בישראל מחזיקים בשטיחים דקורטיביים בחדרים. חלקם שטיחים קטנים וגדולים, שטיחים מקיר לקיר, שטיחים לסלון ולחדר השינה – שטיחים הם פריטים אשר משתלבים נהדר בכל פינה בבית. מכיוון שהם כה נפוצים בבתים בישראל, חשוב לשמור על ניקיונם. למרות מה שרובנו חושבים, שאיבת שטיח על בסיס שבועי אמנם משאירה את השטיח נקי מלכלוך, אך אינה מנקה אותו באופן יסודי. בין סיבי השטיחים יושבות להן אוכלוסיות של יצורים מיקרוסקופים אשר גדלות בתנאים של לחות ולכלוך, והן עלולות להתרבות בתוך כל שטיח. קרדית האבק, לדוגמא, הוא אחד מן היצורים אשר גדלים במעמקי השטיח. הם אינם נראים לעין, אך הפרשותיהם מעוררות אלרגיות בקרב בני אדם. ניקוי השטיח בשואב אבק ביתי אינו מסיר אותם מן השטיח הביתי, ולכן הם נשארים שם לאורך זמן ואף מתרבים.

שירות ניקיון שטיחים של חברת בשן מסירה כל דאגה מליבכם. צוות בשן מבצע בהצלחה ניקיון שטיחים יסודי אשר לא רק מנקה את שאריות האוכל, הפירורים והחול מהשטיח – אלא גם את קרדית האבק ושאר יצורים אחרים אשר גדלים במעמקי השטיחים. באמצעות מכשור מתקדם ומנקי שטיחים מקצועיים, מצליחה חברת בשן לספק עבור כל לקוח את שירות ניקיון השטיחים האיכותי ביותר. שירות ניקיון שטיחים של בשן מיועד לכל סוגי השטיחים, אינו פוגם בשטיח ואינו משאיר סימנים. צוות בשן מנקה ביעילות את כל סוגי השטיחים, שטיחים פרסיים, שטיחים סיניים, וכן ספות במשרד ובבית, ריפוד וריהוט משרדי.

שירות ניקיון שטחים של בשן – גם לשטיח שלכם מגיע להיות נקי!

נקיון שטיחים הוא דבר חשוב מאוד בסביבה משרדית, אך יותר מזה חשוב לדאוג לנקיון כללי של כל חדרי המשרד. ניקיון המשרד מתחיל קודם כל במודעות של העובדים במקום לסביבה נקייה. כאשר העובדים מפנימים את העובדה שסביבה משרדית נקייה היא סביבה משרדית מתוקנת – המשרד נראה אחרת. ניקיון עובר לראש רשימת סדר העדיפויות שלהם, והם מצליחים לשמור על סביבה נקייה. 

זאת ועוד, מודעות גבוהה של העובדים לסביבתם עשויה לפתח מודעות שירותית בקרב העובדים. מודעות שירות זו מסייעת לא רק בניקיון ובאכפתיות לסביבת המשרד וחדרי המשרד – אלא גם משפיעה על יחס העובדים ללקוחות המשרד. כאשר עובדים דואגים לסביבה נקייה, הם גם דואגים לשאר הפרטים בסביבה האישית הקרובה אליהם – כמו חברים לעבודה, לקוחות, ועוד. גם סביבת המשרד הופכת להיות מזמינה ונעימה יותר, לא רק לעובדים הנמצאים בה בכל שעות היממה, אלא גם ללקוחות שמגיעים לבקר, אנשי עסקים המגיעים למתחם המשרד לפגישות, או סתם עוברים ואורחים שקופצים למשרד.

חשוב לזכור – הכל מתחיל בניקיון. נקיון מתחיל "בקטן" – בדרך בה אנו מתייחסים לזבל המצטבר בפח האשפה במשרד שלנו, לכלים בכיור המטבח המשרדי, הניירת הנערמת על שולחנות המשרד ועד לניקיון שטיחים. אם אנו נדע להפנים זאת בסביבת העבודה שלנו, החיים שלנו בתור עובדים יהיו הרבה יותר נעימים ופשוטים.