הזרקת בוטוקס

      סגור לתגובות על הזרקת בוטוקס

 

בוטוקס הינו חומר אשר מוזרק לאיזור הפנים כדי להעלים ולמלא קמטי הבעה בפנים וקמטי הזדקנות. הזרקת בוטוקס הנו אינן דבר חד פעמי למי שהקמטים בפנים מפריעים לו ומורידים את בטחונו העצמי. הזרקת בוטוקס מבצעים בדרך כלל בין פעמיים לארבע פעמים בשנה כדי לשמור על המראה של פנים חלקות וצעירות. כיום ישנן נשים אשר מתחילות בשירותי הזרקת בוטוקס בגילאים צעירים של שלושים ושלושים וחמש. ישנה טענה כי ככל שמתחילים בהזרקות בוטוקס בגיל מוקדם יותר כך ניתן להוריד שנים אחר-כך את מינון ההזרקות ולשמור על מראה צעיר. לא כל הרופאים והמחקרים מסכימים עם טענה זו שנבדקה מחקרית.

בוטוקס הינו חומר שמוחדר בהזרקה לאזורים בהם יש קמטים, כמו המצח וצידי העיניים.  ישנן נשים מסוימות אשר סובלות מקמטי הזדקנות ואינן בוחרות לעבור הזרקת בוטוקס אלא ניתוח של מתיחת פנים. כך או כך ישנו דגש רב בעולם המערבי כולו, הכולל את ישראל מבחינה תרבותית וחברתית, על אידיאל יופי מסוים המקדש נעורים. כיום שחקניות מתבגרות מתלוננות לעתים קרובות כי אין להן עוד מקום בעולם הטלוויזיה והקולנוע והן משחקות בעיקר תפקידים של נשים זקנות. הזרקת בוטוקס נועדה כדי להעניק מראה צעיר יותר ובכך להתאים לאידיאל היופי הנפוץ. ישנן נשים רבות אשר בוחרות במופגן לא לעבור ניתוחים קוסמטיים ולא לעבור הזרקת בוטוקס כדי לטשטש את גילן האמיתי. נשים אלה מקדשות יופי טבעי ואינן מפחדות מתהליך ההזדקנות ואינן מנסות להסתיר אותו בכל מחיר.

הזרקות בוטוקס מלוות לעתים בתופעות לוואי שונות. חוסר תחושה בפנים, כאבים ודימומים הם חלק מתופעות הלוואי שנגרמות כתוצאה מהזרקות בוטוקס. עם זאת, השימוש בשירותי הזרקת בוטוקס נחשב לבטוח ולנפוץ. כיום ישנם מכונים אשר ממליצים להתחיל טיפולי הזרקת בוטוקס כבר בגילאי הארבעים כדי למנוע היווצרות של קמטי הבעה. למרות הדעות השונות עדיין ישנן נשים רבות אשר בוחרות לעבור טיפולים של הזרקות בוטוקס. 

לסיכומו של עניין, הזרקות בוטוקס הן טיפולים רווחים בימינו. אם את חוששת מהזדקנות העור, או כבר רואה על פניך את הקמטים שמתחילים לחרוש את עורך, אל תהססי לברר אודות טיפולי הזרקות בוטוקס איכותיים. הזרקת בוטוקס יכולה לשפר את המראה שלך פלאים!

 מחפשים שירותי הזרקת בוטוקס איכותיים? בואו לבקר במכון מרכז שני .