לרדת במשקל

      סגור לתגובות על לרדת במשקל

 

 מי מאיתנו לא רוצה לעשות דיאטה. דיאטה היא כבר לא עניין לנשים בלבד ויש גברים רבים שחשוב להם לשמור על המשקל ועל הבריאות ועל אורח חיים בריא. כשאנו מדברים על דיאטה איננו מדברים בהכרח על הרצון להרזיה. באנגלית המילה דיאטה כי למעשה מילה נוספת למילה תזונה. כלומר- תזונה נכונה. לכן כשאנו אומרים דיאט אנו מתכוונים פעמים רבות לתזונה נכונה, בריאה ומאוזנת.

דבר ידוע בקרב אנשים שעושים דיאטה היא לשלב פעילות גופנית. פעילות גופנית חשובה מאוד לגוף. היא מזרימה חמצן, מעוררת, טובה ללחץ דם, לעור הפנים ועוד אינספור תכונות טובות. רופאים אומרים שמומלץ לעשות מנימום של שלוש-ארבע פעילויות ספורטיביות שבועיות וזאת כאמור בנוסף לתזונה נכונה.

אז מהי תזונה נכונה? דיאטה משמעותה בעצם לאכול רזה. כולנו כבר יודעים את הבסיס של כל דיאטה- לאכול הרבה ירקות, וגם פירות זה טוב אבל לא באותן כמויות, להימנע מאכילה של קמח לבן בכל צורה- פסטות לחם וכו', לאכול במקום זאת סיבים מלאים, להרבות בשתיית מים ועוד. אלו הם האלמנטים הבסיסיים של דיאטה ואם אתם רוצים לעשות דיאטה רצינית אתם צריכים להיות חכמים יותר ולהבין הרבה יותר מאשר הבסיס בלבד.

נשים רבות עושות דיאטה לפני אירוע חשוב. אין הם מבינות שהדבר לא יעיל בעליל. הקילוגרמים אולי ירדו אבל בגוף תישאר צלקת טראומתית. צריך לדעת איך לעשות דיאטה ואיך לשמור על הגוף בצורה הבריאה ביותר. בסופו של דבר כולנו רק רוצים בריאות וחוזק. מי מאיתנו לא רוצה להיות בשנות השבעים והשמונים שלו בכושר מעולה. ויש גם כאלה שנמצאים בכושר טוב בשנות התשעים. אך אסור לחכות עד אז. כושר וגופניות טובה מקבלים רק אם מתמידים משלב מוקדם וצעיר.

כאשר אדם עושה דיאטה ורואה שעם הזמן יש ירידה במשקל זה גורם לו להמשיך ולרצות עוד , כלומר רואה שיש תוצאות עבור מה שהוא עושה, לרדת במשקל זה לא פשוט ומה שחשוב זה יכולת התמדה גבוהה בכדי להגיע לתוצאות מושלמות ולמשקל הרצוי.

ירידה במשקל מאפשרת, התנהלות יותר קלה,כך אפשר לרדת במדרגות למשל ללא כל בעיה, ולא צריך לחזור עייפים מאוד ומתנשפים מהמסע, לרדת במשקל זה סוג של בריאות כמובן הכל בהתאמה ובלי הגזמות מיותרות, לפעמים צריך לרדת במשקל מעט ולא יותר צמדי וחשוב מאוד להקפיד על זה בצורה מבוקרת.