ניתוח פלסטי

      סגור לתגובות על ניתוח פלסטי

אז מהם הניתוחים הנפוצים ביותר?

ניתוח אף הקטנת האף עיצוב האף תיקון מחיצה באף ניתוח חוזר באף לתיקון תוצאות ניתוח קודם ניתוח שינוי מראה אף אופייני לאף מסוג אחר

ניתוח מתיחת פנים ניתוח קוסמטי המיועד להורדת קמטי פנים שנוצרו עקב גיל או קמטי הבעה על ידי פעולה ניתוחית יעילה ומעשית.

ניתוח הגדלת חזה ניתוח הרמה ועיצוב חזה. ניתוח תיקון לאחר ניתוח לא מוצלח.

ניתוח הצמדת אוזניים שיפור משמעותי באוזניים בולטות. ניתוח לשיפור פגמים. וניתוחים שונים למטרות נוספות הרמת עפעפיים שיפור מראה העיניים הסרת עודפים של עור מהעפעפיים. בזמן זה ניתוחים פלסטיים מהווים פתרון אמיתי למי שזקוקים להם, ומאפשרים השתלבות קלה בחברה המוקירה חיצוניות בולטת באופן משמעותי.

ניתוח פלסטי הוא מושג מודרני פחות או יותר. אם למשל יש לך עיוותים בפנים, למשל אף ארוך במיוחד, אוזניים שלא היו מביישות דמויות מצוירות, או חזה נפול ולא מחמיא, או כל מראה חיצוני אחר שאינו מחמיא, היית צריך או צריכה להישאר עם המצב הנוכחי ללא שינוי, וההשפעה על כל החיים והקשר החברתי כאדם בוגר עלולה להיות ממשית. בעבר היית מכוער ברמה שמפריע לתפקודך, או מראה חיצוני שאינו נעים- הסיכוי שלך להיות מנודה או אפילו להיחשב כמכשפה היה עלול להיות גבוה. בתקופת עבר בה הרפואה הייתה לא מפותחת ולא היו תרופות למחלות רבות, המחשבה על ניתוח פלסטי היה דבר חריג מאוד שהיה מיועד לניסיונות רפואיים למיניהם. ברפואה המודרנית, המצב טוב בצורה משמעותית, וביצוע הניתוחים הפלסטיים אינם מיועדים רק במקרים של עיוותים, אלא בכל מקרה בו מרגישים חוסר שלמות עם המראה של הגוף, מראה הפנים, קמטי הזמן, עור רופף או סתם כדי לשנות ולהתחדש, לרבות בניתוח מתיחת פנים. הניתוחים הנפוצים ביותר כיום הם ניתוחים הקשורים למראה החיצוני: ניתוח אף פלסטי: ניתוח נפוץ מאוד שמבוצע גם בגיל צעיר. ניתוח חזה: ניתוח משמעותי מבחינת הדימוי העצמי הנשי שעשוי להשפיע מאוד מבחינת הרגשת המיניות והיכולת להיות נשית. השתלת שיער: ניתוח קוסמטי נפוץ אצל גברים אשר אינן משלימים עם המראה הקירח. ניתוח מתיחת פנים: ניתוח אשר מחזיר שנים אחורה מבחינת המראה. ברור למדי: ניתוח זה או אחר אינו בגדר ניתוח חובה, אלא ניתוח שאינו רפואי בלבד, למעט במקרים מיוחדים שנגרמו עקב עיוותים או הפרעות באברי הגוף. מהסיבה הפשוטה שרוב הניתוחים הקוסמטיים האלו לא היו נפוצים לפני מספר שנים, אפשר לשער את הקשיים בהם היה שרוי כל מי שזקוק לניתוחים פלסטיים, אולם אין לו את האפשרות הטכנית גם אם הוא בעל אמצעים, לבצע ניתוחים קוסמטיים למטרות קוסמטיות.