מהי אופטימיות

      סגור לתגובות על מהי אופטימיות

אופטימיות מתפרשת בדרך הפשוטה ביותר והיא להסתכל על העולם  באופן חיובי ולחשוב על הדברים בצורה טובה , יעילה ומצליחה. אופטימיות היא הצחוק החיים היפים, ההצלחה, העושר והאושר , וזה משתקף מהמחשבות של האנשים האופטימיים, אם אתה עובר ברחוב כלשהו אתה יכול לזהות אנשים עייפים , אנשים לחוצים, אנשים שמחים, ואנשים דיכאוניסטים, אך מה שהופך אותך לשמח והבעת הפנים שלך תשקף רוגע ושמחה זה ברגע שאתה נפגש עם האנשים שנראים שמחים ומאושרים, בטח הם האנשים האופטימיים , אך לא לחשוב שכל בן אדם שמח הוא מצליח אבל הוא כן אופטימי , שחושב שאם לא היום אז בטח מחר , אם לא אצליח עוד היום מחר בטוח אני אצליח , אם לא אקבל עבודה זו אז בטח יש מקום מתאים לי יותר , זה אופי , אופטימיות של בני אדם היא תכונה נולדת ונלמדת באותו זמן.

 האנשים שחושבים בצורה אופטימית משקפים את זה לסובבים, ילד שנולד במשפחה אופטימית הוא ירש את התכונה הזו וילד שנולד למשפחה פסימית הוא לא ירכוש אלא הפסימיות והדכאון אלא אם הוא בעתיד הכיר אנשים ולמד את החיים הטובים איך צריכים להיות, ובכך הוא יתחיל לרכוש אופטימיות שתשפיע עליו בהצלחתו בחייו המאושרים ובטח בדרך שבה הוא בוחר דברים .

אופטימיות משדרת אופטימיות , אנשים אופטימיים הם אלו שכל הזמן חושבים על הדברים הטובים שיקרו להם , ולרוב הם אלו שיצליחו , אבל אנשים שלא חושבים באופטימיות הם יוכלו לעקב את הצלחתם ולשפיע על הסובבים אותם . לכן :  

אם אתה חושב שהעולם יפה אתה תמצא שהעולם יפה, תחשוב שאתה מצליח אתה תהיה מצליח , ואם אתה רוצה להיות עשיר אתה בטח תהיה עשיר, וכו'. איך? כי אתה חושב באופטימיות זאת אומרת אתה חושב על משהו טוב ואתה תעשה הכל כדי שתגשים אותו מאחר שאתה כבר האמנת בו …

המלצה להבין מה היא אופטימיות: ישנו ספר שנקרא הסוד בטח הרוב מכיר אבל הוא מדבר על סוד ההצלחה והסוד הזה נובע מאופטימיות ומאמונה בהצלחה …