שער חשמלי לכל חניה

      סגור לתגובות על שער חשמלי לכל חניה

בעבר נעשה מעבר חד ממחייה בכפר למחייה בעיר, אנשים החלו לעבור למגורים בביתים פרטיים ובבניינים. לאט לאט נוצרו דירושות שונות לאיבזור הבית החל ממעליות, חנייה, גינה יפה ועוד. שינויים אלו הביאו להמון שינויים בחיי היום יום שלנו כאשר אנשים החלו לגדר את ביתם ולהוסיף שערים חשמליים השומרים על מקום חנייתם.
שער חשמלי השומר על מקום החניה הפך להיות מוצר פופולרי מאד והיום כמעט ואין בניין מגורים שאין לו שער שאחראי על סינון הנכנסים והיוצאים מהחניה.
שער חשמלי בראש ובראשונה נוצר לצורכי הגנה ופרטיות. בעבר לא היה ניתן לשמור על החניה שלך ודבר זה יצר המון בעיות, אנשים היו חונים היכן שבא להם ונוצר מצב שבו דיירי האזור נורו ללא חניה ליד ביתם.

למה נועדו שערים חשמליים

שערים חשמליים נועדו על מנת לשמור על שטח פרטי של אדם מסוים או חברה ותפקידו להגן ולסנן מפני כניסה ויציאה של אנשים מוכרים ולא מוכרים. שער חשמלי יכול להיות מוצב במגוון מקומות כגון כניסה לחניון, כניסה לישוב, כניסה לשטח תפעולי ועוד.
היום כל שטח פרטי המעוניין למנוע כניסה ויציאה של אנשים לא רצויים יציב שער חשמלי בכניסה למקום שלו.
היום ניתן לראות את רוב השערים החשמליים בכניסה לחניונים או בכניסה לישובים, במקרים כאלו השערים אמורים ליצור מעין התראה לאדם המגיע להכנס לשטח. אדם שלא אמור להכנס לשטח מבחין בשער בדרך כלל יבצע פניית פרסה וילך מהמקום.

היום, רוב השערים החשמליים עובדים על שלט רחוק כך שניתן לשלוט בשער על ידי לחיצה אחת. דבר זה מאפשר נוחות מדהימה כך שבמקרה שאדם מגיע לשער וצריך לפתוח לו אין צורך להשתמש בכוח, מספיק ללחוץ על השלט והשער יפתח או יסגר בהתאם.

סוגי שערים

ניתן לראות כי יש מגוון עצום של שערים חשמליים כל שער בעל מטרה ספציפית ועם מטרה אחרת. יש שערים שאמורים ממש למנוע פריצה של מכונת ויש שערים שאמורים רק לסמן את האזור:

1. שער אלומניום(מחסום זרוע) – שערים מאלומניום הם שערים שאמורים לסמן את המקום הפרטי, הם אינם אמורים פיסית למנוע כניסה אלא רק להראות את השטח . שערים אלו ניתן לראות לרוב בכניסה לחניות פרטיות של בניינים. שערים אלו מופעלים על ידי שלט חשמלי רחוק שניתן לכל בעל דירה.

2. שער קונזולי – שער זה הוא שער ללא מסילה על הקרקע. ברוב המקירים שער זה עשוי ממתכת וניתן לראות אותו בעיקר בכניסה לישובים. גם שער זה עובד על ידי שלט רחוק.שער זה יכול לשמש כשער המונע פיסית כניסה של אנשים.

3. מחסום זרוע מרחף – שער זה הוא בעצם בנוי מזרוע גדולה אשר נעה קדיימה ואחורה. זרוע זו עשויה לרוב ממתכת ויכולה לשמש כמחסום פיסי למניעת כניסה של אנשים.

יש עוד מגוון עצום של מחסומים ושערים, חשוב לזכור כי לפני רכישה של שער חשמלי יש להבין את המטרה שאנו צריכים שער ורק לאחר מכן יהיה ניתן לרכוש את השער.

בהצלחה