כמה סוגי שואבי אבק יכולים להיות?

      סגור לתגובות על כמה סוגי שואבי אבק יכולים להיות?

כמעט כל אחד מאיתנו עסוק בניקיון לפחות פעם בשבוע, יש אנשים המנקים לקראת החגים, אנשים המנקים את בית העסק שלהם, אנשים המנקים לכבוד השבת ועוד. תופעת הניקיון הרבה הביאה לעליה בכמות מוצרי הניקוי.
היום ניתן למצוא מוצר ניקוי לכל דבר – חומר ניקוי לשיש, חומר ניקוי לאסלה, חומר ניקוי לקומקום, שואב אבק לשטיח, שואב אבק בלחץ, שואב אבק לעסק ועוד. היום כל בית עסק משקיע המון מאמצים כדי לנקות את העסק שלו. נושא הניקיון הוא נושא שמעסיק את כולנו והוא הכניס אלינו כמה וכמה טכנולוגיות חדשניות שכדאי להכיר.

להלן מספר דוגמאות לשיטות ניקוי מודרניות לניקוי העסק שלכם:

  1. מכונות לשטיפת הריצפה – מכונות אלו שוטפות רצפה הן כלי בעל עצמה חזקה מאד לניקוי מקצועי במשטחים גדולים של מעל 200 מ'"ר. מכונות אלו הן יעילות מאד במיוחד לעסקים, מפעלי תעשיה, חנויות, סופרמרקטים, חנויות, קניונים או כל בית עסק שבו עוברים עשרות ומאות בני אדם ביום. אנו רואים מכונות אלו בעיקר בקניונים ברחבי הארץ אך גםפ בתי עסק גדולים אחרים משתמשים בהם. מכונות אלו נוחות לפעולה וחזקות מאד בעצמת הניקוי שלהן.
  2. מכונות שטיפה בלחץ – מכונות אלו עובדות בעיקר במקומות כמו שטיפת מכוניות, שטח חקלאי וכדומה. מכונות אלו ממש חזקות והן עובדות על לחץ של זרם מים. מכונות אלו יכולות לנקות כתמים קשים של שומנים וכודמה. מכונות אלו מנחלקות ל- 3 סוגים שונים של מכונות  – מכונות לחץ מים קרים, מכונות לחץ מים חמים, כונות שטיפה בלחץ מנוע עצמי . כל מכונה משרתת מטרה אחרת וייעודית.
  3. מכונות טיאוט – מכונות אלו עובדות עם מטאטא גדול הנראה כמו מטאטא כביש חזק. מכונה זו חזקה הנותנת פתרון לעבודת ניקיון קשה במיוחד. מכונות אלו עובדות בדרך כלל במפעלים ושטחים תפעולים.  מטאטא הכביש של המכונה הוא מטאטא  איכותי וטוב והוא פותר את הבעיה בכך שהוא מטאטא ומנקה את המשטח באופן כמעט מושלם ללא פגעים במשטח עצמו, ומפנה את השטח לשטיפה.
  4. שואבי אבק – לא מדובר בשואב אבק ביתי שאנו משתמשים לניקיונות בייתיים אלא על שואב אבק תעשייתי עם מערכת סיניון חדשנית. שואב זה עובד באוצמה ומספק את הניקיון הטוב ביותר.