חשמל בבית – בקלות ובנוחות

      סגור לתגובות על חשמל בבית – בקלות ובנוחות

הרבה אנשים מחפשים פתרונות חשמל ביתיים, אשר יאפשרו להם ליהנות משימוש מוכל במערכת החשמל, מחיסכון בחשמל וכדומה. ישנן מערכות רבות אשר מתפקדות כתחליפים למערכת החשמל, מערכות לייצור חשמל סולארי, מתקנים אשר מאפשרים חיסכון בחשמל בדרכים שונות, ועוד. אולם פתרונות חשמל ביתיים כוללים מערכת אחת ייחודית, אשר מאפשרת בו זמנית גם נוחות מושלמת בבית, וגם חיסכון מרבי בחשמל באמצעות שליטה מלאה על הפעילות של מערכת החשמל בבית. זוהי מערכת בית חכם.

מערכת בית חכם

מערכת בית חכם היא מערכת ייחודית ושימושית, שבה כל מערכות החשמל בבית מתחברות למערכת אחת, אשר נשלטת באמצעות מחשב אחד מרכזי – ולרוב על ידי טאבלט או טלפון חכם של בני הבית. מערכת בית חכם מאפשרת שליטה מלאה בכל מערכות החשמל בבית, מבלי לקום מהכיסא או אפילו מבלי להיות בבית בזמן הפעולה – הכול באמצעות הטלפון או הטאבלט, ובלחיצת כפתור פשוטה. במקום להפעיל שעון שבת, למשל, על מנת להפעיל מזגן או מוצרי חשמל אחרים בזמנים רצויים, ולגלות שהתוכניות השתנו בעוד שהשעון ממשיך לפעול כרגיל – מערכת בית חכם מאפשר חיסכון בחשמל באמצעות הפעלה וכיבוי של מערכות חשמליות שונות בבית בזמן אמת, תוך שליטה מלאה על כל המערכות. כך, למשל, ניתן להפעיל את המזגן בבית חצי שעה לפני ההגעה, על מנת להגיע לבית קריר ונעים. אם ההגעה הביתה מתעכבת – ניתן לכבות את המזגן מרחוק, ולהדליקו שוב בזמן המתאים. ניתן באותו אופן להדליק בוילר לחימום המים, קומקום חשמלי, ואף לפתוח תריסים חשמליים.

יתרונות נוספים של המערכת

מערכת בית חכם מאפשרת נוחות רבה ושליטה מלאה על המערכות בבית. ניתן להפעיל מרחוק תנור בזמן המתאים לשימוש, על מנת שבית הבית יקבלו אוכל חם גם אם ההורים אינם נמצאים. ניתן להפעיל מרחוק תריסים חשמליים, על מנת לאוורר את הבית בשעות מתאימות – גם אם לא נמצאים בבית כל היום. באופן כזה, ניתן לנהל את כל הבית מרחוק, וליהנות מבית מתוחזק היטב בכל זמן, גם כאשר לא נמצאים במקום קרוב על מנת לנהל את העניינים.