מס על בעלי שלוש דירות ואיך אמיר יקותיאל מתחבר לזה

      סגור לתגובות על מס על בעלי שלוש דירות ואיך אמיר יקותיאל מתחבר לזה

המס על רוכשי שלוש דירות עומד לצאת לדרך אלא שבשוק יש אופציות טובות יותר להשקעה בנדלן מאשר רכישת דירות. כמו למשל רכישת שטחי משרדים והשכרתם

הביזנס סנטר החדש שעומד להיפתח בהוד השרון של היזם אמיר יקותיאל אמור לתת לראשונה מענה למי שרוצה להשקיע בתחום המשרדים בשרון. המשרדים הפעם ימכרו ולא יושכרו כבדרך כלל מה שיתן אופציות לאנשים שרוצים לראות איך כספם ממריא דווקא בתחום הלא כל כך רומנטי שהוא תחום המשרדים להשקעה. התפתחות מרחבי המשרדים בכל הארץ ובאזור השרון בפרט הפכה חברות המשכירות שמרדים לפי שעה לבוננזה האמיתית של הענף. הרעיון היה פשוט, אנשים שאין ביכולתם לשכור משרדים שלמים ועדיין מחפשים חלל עבודה, אלא שמהרעיון הזה נולדו חברות ענק המשכירות שטחי עבודה באזורים המבוקשים ביותר בארץ. וכך בסכום יחסית זניח יכול איש ההייטק, הרופא, עורך הדין או רואה החשבון (וכמובן גם בעלי מקצועות נוספים) לשכור חלל עבודה המאובזר ברמה גבוהה, להצמיד לו חדר ישיבות ולגמור את החודש בסכום יחסית סביר אות והשקיע במקום עבודתו. היתרון לדבר הזה הוא אדיר כמובן, חלל ענק המלא באנשים צעירים העובדים ומרפים זה את זה וכך נוצרות שותפויות ועסקים מתפתחים ואפילו עושים אקזיט.

התנודות בשוק המשרדים

לפני לא מעט זמן האנשים ששכרו משרדים היו מקבלים חלל בין ארבע קירות בדרך כלל בגודל קבוע, חדר למזכירה וחדר ישיבות קטן אלא שהיום הדרישות בשוק עולות והאופנה החדשה היא להתאים את המשרדים לקהל הלקוחות כבר בשעת הבניה. כלומר את החלל ואת צורת המשרדים לאפיין ביחד עם הלקוח בשלב התוכניות וכך בעצם נוצר חלל משרדים טיילור מייד, מותאם לפי דרישת הלקוח. מדובר בתופעה שאופיינית בעיקר לשנים האחרונות ולנטייה של אנשים להפחית בגודל המשרדים ולהתחיל לשכור משרדים קטנים. אגב, יותר ויותר אנשים, עצמאים ברובם, אינם זקוקים כלל למשרד, והפיתרון שהם מצאו הוא פשוט: מכשיר הטלפון הנייד שברשותם שהפך עם התפתחותם של הסמארטפונים בשנים האחרונות למשרד נייד. היום אפשר למצוא בהם כמעט את כל מה שאדם צריך עבור משרד.

העתיד עם הביזנס סנטר

הביזנס סנטר אות ובונה היזם אמיר יקותיאל בהוד השרון כחלק מרשת של ביזנס סנטרים בכל הארץ יהפכו להיות הפיתרון עבור קהילת בעלי העסקים החופשיים באזור השרון שאינם רוצים לחוות את הנסיעה הארוכה בפקק בדרך לעבודה. מדובר כאן במשרדים ברמה הגבוהה ביותר עם כל האפשרויות החדשות ביותר בשוק כולל כמובן האפשרות לעצב את המשרד תוך כדי שלב התכנון ולקבל חלל מותאם למשרד. מדובר בעוד חידוש מעניין שהיזם אמיר יקותיאל מנפיק לשוק בשנים האחרונות אחרי שהפך כבר את הוד השרון למעצמה בחום הנדל"ן והוא מתחיל בקרוב לבנות כאמור גם ביזנסטרים בערים הסמוכות.