איך בוחרים רכב SUV?

      סגור לתגובות על איך בוחרים רכב SUV?

רכבי ה SUV הפכו לרכבים הפופולאריים ביותר בשוק הישראלי והעולמי בכלל, כל משפחה ממוצעת רוצה להחזיק היום ג'יפון קטן והיצע הדגמים רק הולך וגדל בהתאם לביקוש הרב, אז איך בוחרים את רכב ה SUV שלכם?

בכתבה זו נביא בפניכם את האלמנטים שאתם צריכים לפיהם לבחור את רכב ה SUV שלכם לבחירה הכי נכונה ומתאימה.

בחירת SUV

• מחיר וחסכון בדלק – אם ההחלטות שלכם הם בעיקר על רקע כלכלי ותקציב דחוק אז חפשו את רכב ה SUV שהתמורה על הכסף היא הגבוה ביותר ושצריכת הדלק שלו היא מהטובות שקיימות.
• מרווח פנימי ובגאז' – אם הינכם מחפשים רכב משפחתי גדול ומרווח כדאי שתפזלו יותר לרכבי ה SUV עם 7 המקומות, שם תמצאו לרוב מרווח מספיק למשפחה, בגאז' גדול ויכולת להסיע יותר נוסעים.
• מטרת הרכב – אם מטרת הרכישה שלכם היא כדי לשלב נסיעות לפיקניקים וטיולים בשבילי עפר ושטח אז מומלץ שבעת הרכישה תחפשו את הדגמים המיועדים לכך, הקפידו לשים לב שיש להם מרחק גחון מספיק, שהמתלים של הרכב מספיק גמישים וחזקים לספוג את המהמורות בלי לזעזע את כל הרכב, שיש הנעה כפולה ומספיק כוח למנוע.
• בטיחות – היום רכבים רבים יוצאים לשוק עם מערכות בטיחות חכמות כגון: תיקון סטייה מהנתיב, בלימה אוטומטית בעת התקרבות מסוכנת לחפץ או רכב אחר, התראות על שטח ראיה מת, התראות על רוכבי אופניים ואופנועים, מצלמת רוורס, חיישן רוורס, כריות אוויר בכמה מקומות ברכב, התראות על מהירות ועוד… אם אתם מתכננים לרכוש רכב בטיחותי בדקו את המפרט שלו קודם, קראו חוות דעת של מקצוענים ובדקו האם יש לרכב גם תוצאות של מבחני ריסוק אירופאים.