נופש פנים בטוח בתקופת הקורונה

      סגור לתגובות על נופש פנים בטוח בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה גרמה לשינויים לא קטנים בתחום התיירות, מדינות שלמות סגרו את גבולותיהן, חברות תעופה קרקעו את מטוסיהן ותיירות החוץ נעלמה כמעט ולחלוטין, אך בכל זאת הישראלים עדיין רוצים לצאת ולנפוש בתקופת הקיץ החם אז איך בדיוק עושים את זה בתקופת הקורונה ועדיים נשארים בטוחים ככל שניתן?

מדריך לתיירות בטוחה יותר

נגיף הקורונה הכה בישראל חזק וגלי ההדף שלו גרמו לנו להיות ברשימות השחורות של מדינות שונות כבלתי מורשים להיכנס מהפחד שהישראלים יביאו עמם גל שני חזק יותר למדינות אירופה.

מה שנשאר לנו כאמור הישראלים זה לבלות את הקיץ פה בישראל, בבתי המלון, הצימרים ובתי האירוח הפזורים בכל רחבי הארץ, הנה לפניכם כמה טיפים כיצד לעשות זאת בטוח בתקופת הקורונה.

• מסכה – הקפידו לענוד מסכה בכל חלקי בית המלון למעט החדר בו אתם שוהים.
• היגיינת ידיים – הקפידו להסתובב עם ג'ל אלכוהול ולחטא את הידיים.
• היגיינה באופן כללי – בקשו מהחדרניות להחליף מצעים נקיים, להחליף את המגבות ולנקות היטב את החדר כדי להימנע משאריות הנגיף שאולי נשאר בעקבות אורח שביקר לפני שהגעתם למלון.
• ניקוי וחיטוי משטחים – הגיעו עם חומרי חיטוי וניקוי מהבית, וודאו כי אתם מעבירים על הידיות של הדלתות, על הידיות של הברזים, על משטחי עבודה וידיות המגירות בחדר ניקוי יסודי שיקטול כל שארית של נגיף הקורונה.
• שמירה על מרחק – בעת שהותכם במלון הקפידו לשהות במרחק של שני מטר לפחות מאורחים או צוות המלון זאת על מנת לצמצם את סיכויי ההדבקות.