אימון אישי והצלחה איך זה קורה?

      סגור לתגובות על אימון אישי והצלחה איך זה קורה?

אימון אישי מיועד עבור אנשים הרוצים להצליח ולהתקדם בתחום או נושא כלשהו בחייהם ומחפשים שיטות להצלחה כיוון ועד היום לא הצליחו לעשות זאת לבד… אז מה זה בעצם אימון אישי ואיך הוא תורם להצלחה בחיים האישיים, להישגים ובתחומים פיננסיים ואחרים.

הכל על אימון אישי

אז אימון אישי הוא בעצם הליך ליווי ולימוד של חונך וחניך, החונך יבחן את המקרה לעומק, יעזור לחניך להציב מטרות, לנתח את הדרך להגיע אליהן וליישם שיטות שונות שיסייעו לכם.

• התאמה של חונך לסוג המטרות – ראשית כדי שההליך יהיה מקצועי ככל הניתן וכזה שהסיכויים להניב פירות יהיו גבוהים צריך להתאים חונך לסוג המטרה, כלומר אם המטרה היא פיננסית או עסקית צריך חונך המתמחה בתחומים אלו, אך אם מדובר על הישגים ספורטיביים, התמודדות עם מצבי לחץ, התפתחות רגשית ועוד… צריך לבחור אדם אחר שמתמחה בתחום הספציפי.
• שלב אבחון ראשוני ואבחון עמוק – בשלב הראשוני החונך יאבחן את סוג הבעיה שצרך לפתור, את החניך והאופי שלו כדי לדעת איך לגשת ולהתחיל לעבוד.
• הצבת מטרות – הצבת מטרות הן הבסיס שיגדיר האם הצלחתם או נכשלתם בהליך ולכן יש לדעת להציב מטרות ברורות ומדויקות.
• בניית תכנית – על פי המטרות שהוצבו מתחילים לבנות תכנית פעולה הכוללת לוחות זמנים, משימות, מחקר ובעיקר עבודה קשה.
• יישום תוך כדי לימוד שיטות – התחלת היישום של תכנית העבודה תוך כדי לימוד שיטות שונות כיצד להתמודד עם מכשולים, כיצד להשיג דברים ואיך מיישמים תכנית פעולה בהצלחה.