קטגוריה: בית, ושיפוצים

חשמל בבית

חשמל בבית – בקלות ובנוחות

הרבה אנשים מחפשים פתרונות חשמל ביתיים, אשר יאפשרו להם ליהנות משימוש מוכל במערכת החשמל, מחיסכון בחשמל וכדומה. ישנן מערכות רבות אשר מתפקדות כתחליפים למערכת החשמל, מערכות לייצור חשמל סולארי, מתקנים… Read more »

שער חניה

שער חשמלי לכל חניה

בעבר נעשה מעבר חד ממחייה בכפר למחייה בעיר, אנשים החלו לעבור למגורים בביתים פרטיים ובבניינים. לאט לאט נוצרו דירושות שונות לאיבזור הבית החל ממעליות, חנייה, גינה יפה ועוד. שינויים אלו… Read more »

פוליש וניקיון

מה האסוציאציה הראשונה שעולה בראש כשאומרים פוליש וניקיון? בדרך כלל מה שעולה לנו בראש זה תיאורים של הררי אבק ופנלים מלוכלכים או חומרי ניקוי מסוגים שונים. קיימות היום בשוק חברות רבות… Read more »

ריהוט משרדי

 ריהוט משרדי ריהוט משרדי הוא לא דבר של מה בכך וודאי שמסע רכישות של ריהוט משרדי כמו שולחן וכסאות לעובדי המשרד אינו מסע קניות כזה שיכול להתחיל בכניסה לחנות רהיטים… Read more »

ניקיון איכותי זה חובה !

  ניקיון איכותי – זה חובה !   ניקיון הוא ראשן במעלה והשפעותיו ניכרות גם בתחום הפיזי וגם בנפשי. סביבה מלוכלכת יוצרת מצע גידול אולטימטיבי לחיידקים ולשאר מזיקים שעלולים להזיק לבריאות… Read more »

ניקיון שטיחים

 ניקיון שטיחים בתים רבים בישראל מחזיקים בשטיחים דקורטיביים בחדרים. חלקם שטיחים קטנים וגדולים, שטיחים מקיר לקיר, שטיחים לסלון ולחדר השינה – שטיחים הם פריטים אשר משתלבים נהדר בכל פינה בבית…. Read more »

ביקורת מבנים

  ביקורת מבנים       התכלית של ביקורת מבנים היא, למעשה, לספק תמונה שלמה ומעמיקה אודות מצב הנכס. ביקורת מבנים נערכת על ידי מהנדסים מקצועיים כאשר הן כאשר המדובר… Read more »