קטגוריה: הפקת אירועים

חתונה-שמלות כלה

  שמלות כלה עם מחשבה שמלות כלה הן הדבר שכלות לעתיד הכי נהנות מהחיפושים אחריו, במהלך הרכבת היום הגדול, יום החתונה. זה וודאי מרגש לחפש אולם, להזמין את הצלם, הקייטרינג,… Read more »

איך בוחרים אולמות אירועים?

  איך בוחרים אולמות אירועים? איזור גיאוגרפי: ראשית כל בחירת אולמות אירועים לאירוע צריכה להעשות בהתאם לאזור הגיאוגרפי בו מרבית המוזמנים נמצאים. אם אתם שניכם מהדרום (גדלתם באיזור באר שבע,… Read more »

עיצוב בגני אירועים

  לא פשוט לבחור גני אירועים בעיקר כאשר מדובר בחתונה.. כאשר אנו רוצים לחגוג אירועים בחיינו ומדובר בכל אירוע באשר הוא, אנו מחפשים לא פעם גני אירועים למסיבה, הליך חיפוש… Read more »

ברית מילה ואירועים

  ברית מילה   ברית מילה הוא אחד מהמנהגים שעובר כל יהודי שנולד. ברית מילה זה טקס. טקס שעבר דורות ודורות ועדיין עושים אותו. למה עדיין עושים אותו? מי יודע…. Read more »

בריתה – אירוע קטן וכיפי

     בריתה – אירוע קטן וכיפי בריתה לעיתים עשויה להיות אחד מהאירועים הקטנים והעדיפים על אנשים. אירועי בריתה בקנה מידה מצומצם הם אירועים שמיועדים לכל אותם אנשים שאינם מעוניינים… Read more »

חינה ואירועים

 חינה   חינה זה טקס מסורתי שנערך בד"כ במשפחות מעדות המזרח שנועד לחגוג את החגיגה הקרבה ובאה של הזוג העתיד להינשא. חינה זו בעצם הזדמנות של 2 המשפחות לבוא תחת… Read more »

אירועים עסקיים

 אירועים עסקיים   אירועים עסקיים הם אירועים שאמורים ליצור סביבה נוחה ונעימה לעשות בה עסקים. הסביבה העסקית הרגילה היא סביבה קרה ויבשה, סביבה שבה אין הרבה חמימות ורגש אנושי. אירועים… Read more »