קטגוריה: כלי רכב ותחבורה

מוסך מורשה

  מוסך מורשה למה מיועד מוסך מורשה? את מי הוא נועד לשרת? מתי כדאי להעזר בשירותי מוסך מורשה ובאילו מקרים רצוי שלא? כל זאת ועוד, במאמר הבא בנושא מוסך מורשה… Read more »

רכב יד שניה

  לא היית קונה ממנו רכב יד שניה? הביטוי הישראלי השגור "לא הייתי קונה ממנו רכב יד שניה" נועד לבטא חוסר אמון בבן אדםאשר כל החושים שלנו אומרים לנו שהוא… Read more »

ליסינג מימוני

  ליסינג מימוני: מה זה ליסינג מימוני? למי מיועד ליסינג מימוני? מה היתרונות של ליסנג מימוני על פני יתר האלטרנטיבות ומדוע כל כך הרבה חברות ותאגידים גדולים עובדים במודל של… Read more »

עסקת טרייד אין

  הצלחה מסחררת לשיטת טרייד אין בארץ טרייד אין זו השיטה המאפשרת לאנשים את כל הפיתרונות הרלוונטיים לרכב. במרכזי טרייד אין השונים, הפזורים לכל אורך הארץ, ניתן להחליף רכבים משומשים… Read more »

השכרת רכב בחול

  השכרת רכב בחו"ל כאשר נוסעים לחו"ל לחופשה או לנסיעת עסקים ישנם פעמים שבהן אנו זקוקים לרכב אם למטרת טיול או למטרת עסקים. אנו יכולים לפנות לחברת השכרת רכב בחו"ל… Read more »

חלקי חילוף לרכב

  חלקי חילוף לרכב   חוששים לקנות רכב ביבוא אישי? חוששים לקנות רכב מדגם נדיר לו אין הרבה ביקוש בארץ או לחילופין דגם ישן אותו כמעט שלא רואים על הכבישים,… Read more »