קטגוריה: ניתוחים פלסטיים

מתיחת בטן

מתיחת בטן הינה ניתוח רפואי אסתטי שנועד בכדי לטפל בבעיה של עור רופס באזור הבטן, סימני מתיחה אצל נשים ואף עודף שומן. יש להבין בין טיפול מתיחת בטן לבין טיפולים… Read more »

מתיחת פנים

מתיחת פנים היא הפיתרון לבעיות של עור רפוי בפנים, באזור הסנטר, הלחיים, העיניים וסביב הפה, שמשולבים בו קמטים וקמטוטים. לרוב מדובר על מצב אליו מגיעים חלק מהמטופלים כבר בגיל 40,… Read more »

ניתוח אף – מידע

ניתוח אף הוא מאוד שכיח בקרב האוכלוסיה, גם בישראל. ניתוח אף פלסטי עשוי לשמש למטרות שונות שחלקן רפואיות גרידא וחלקן למטרות אסתטיות ואינם הכרחיים. ככלל, ניתוח אף לא נחשב לקשה… Read more »

ניתוחים פלסטיים וכירורגיה

ניתוחים פלסטיים וכירורגיה משמשים כיום אנשים רבים ברחבי העולם כדי לטפח את המראה ולשמר אותו. האפשרויות המוצעות כיום בתחום זה הן מדהימות והסיכונים קטנים יותר ויותר מדי שנה. התפתחויות טכנולוגיות… Read more »

ניתוח אף רפואי

ניתוח אף רפואי כולל את אותם הסיכונים הכרוכים בניתוח אף למטרות אסתטיות בלבד, אך להבדיל כאשר הניתוח מבוצע במטרה להקל על בעיית נשימה ולא מתוך צורך אסתטי בלבד, המטופל נבהל… Read more »

מתיחת בטן ללא ניתוח

מתיחת בטן היא פיתרון הקסם שעליו חולמת כמעט כל אישה שעברה את גיל 30-35, ולא מעט גברים. החלק הפחות נעים, שגורם להימנע מלהפוך את החלום למציאות, הוא העובדה שמדובר בניתוח… Read more »

ניתוח פלסטי

אז מהם הניתוחים הנפוצים ביותר? ניתוח אף הקטנת האף עיצוב האף תיקון מחיצה באף ניתוח חוזר באף לתיקון תוצאות ניתוח קודם ניתוח שינוי מראה אף אופייני לאף מסוג אחר ניתוח… Read more »