קטגוריה: עבודה וקריירה

שיחות ועידה מכל מקום בעולם – להתחבר אל מי שנרצה, מתי שנרצה

עידן המידע כבר הגיע, וכדי לשרוד בתוך העולם הזה אנחנו צריכים את כל האמצעים אשר עומדים לרשותנו. האמצעים הללו כוללים בעיקר את אמצעי התקשורת שעומדים לרשותנו על מנת להעביר דרכם… Read more »

עבודה בעגלות

  עבודה בעגלות עבודה בעגלות הינה עבודה אשר למעשה דורשת אנשי מכירות אסרטיביים ו"רעבים" לכסף.. עבודה בעגלות כוללת עמידה ממושכת ליד עגלות, מעין קיוסקים, אשר מוצבים בקניונים שונים. לעתים הקניונים… Read more »

ציורי שמן עבודות בחול

ציורי שמן   רוב הצעירים שמחפשים עבודות בחול, רוצים עבודות מעניינות מאתגרות כאלה שלא מוצאים כל יום ואולי הם לא קיימות בכלל בארץ ורק בחול. חלק בוחרים ללכת לעבוד בחול… Read more »

עבודה במזרח

עבודה במזרח משתלבת בצורה אופטימלית עם טיול במזרח, שעדיין שומר על מעמדו כיעד מועדף לצעירים אחרי צבא. המזרח הוא גדול ורחב, והמרחקים שם לא דומים למרחקים בישראל, ובכל זאת בעזרת… Read more »

ויזה לארהב והוצאתה

ויזה לארה"ב היא המסמך הבלעדי המאפשר לישראלים להיכנס לגבולותיה באופן חוקי. ארצות הברית היא יעד מבוקש לישראלים הרוצים לבקר, לטייל, לעבוד או ללמוד בה. בעשור האחרון, השתנו תנאי קבלת ויזה… Read more »

עבודה בחול לחיילים משוחררים

עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים היא אחת הבחירות העדיפות למי שהשתחרר מהצבא ורוצה להתחיל לסלול לעצמו את הדרך להצלחה בחיים. השירות הצבאי בישראל מגיע בדיוק אחרי סיום הלימודים ולפני 'החיים האמיתיים',… Read more »

עבודה בקנדה – היכן ומתי?

עבודה בקנדה היא הזדמנות להכיר את אחת המדינות היפות בעולם ולהתנסות בתקופה של חיים בחו"ל. כיוון שהדולר הקנדי חזק כמו הדולר האמריקאי, המשכורות שמרוויחים בקנדה הן מצויינות, ותנאי העבודה טובים…. Read more »

עבודה באוסטרליה – משרות נפוצות

עבודה באוסטרליה יכולה להיות חלום שמתגשם – ובקלות יחסית. משרות נפוצות באוסטרליה פתוחות בפני ישראלים שאפתנים, שמחפשים את ההזדמנות לעבוד לתקופה ארוכה או קצרה ולהרוויח משכורות בדולר אוסטרלי, ששוויו קצת… Read more »