קטגוריה: עיצוב פנים

דלתות פנים לחדרי רחצה

    דלתות פנים לחדרי רחצה: מחפשים דלתות פנים לחדרי רחצה? ובכן יש הבדל בין דלתות באופן כללי, דלתות פנים לבין דלתות פנים לחדרי רחצה. דלתות פנים לחדרי שינה יכולות… Read more »

דלתות

  דלתות בכל עבר ובכל מקום בנוי אנו תמיד נמצא דלתות. ההסבר לכך הוא פשוט ואין מה לדבר על כך יותר מידי, אבל בכל זאת אפשר לראות כיצד העולם וכיצד… Read more »

מטבחים מודרניים

  מטבחים מודרניים החיים המודרניים מביאים עמם הרבה לחצים, טרדות וריצות אינסופיות אחר כסף, יוקרה והישגיות. מבין כל הדברים שאחריהם אנו רצים בתור אנשי החיים המודרני, ישנו מקום אחד בו… Read more »

תכנון מטבחים

  תכנון מטבחים החלטתם שהגיע הזמן שיהיה לכם מטבח חדש ומעוצב, בשביל זה צריך תחילה תכנון מטבחים תכנון מטבחים זוהי משימה לא פשוטה, ובטח שלא קלה, ראשית צריך לדעת איזה… Read more »

מטבחים-הכל מתחיל בתכנון

מטבחים – הכל מתחיל בתכנון מטבחים הם המרכז הקולינארי של הבית, לצד זה מטבחים הם גם המרכז החברתי של הבית. בעוד שבחדרי השינה כל אחד מסתגר לעצמו ובסלון כולם בוהים… Read more »

כיורי שיש

  כיורי שיש ברגע שאנחנו מצליחים לגרום לכל חלקי חדר האמבטיה להשתלב זה עם זה בצורה מוצלחת, התוצאה שמתקבלת היא חדר איכותי והרמוני. האסלה, כיורי שיש, הריצוף, הברזים, המקלחת –… Read more »

עיצוב פנים- בעניין התועלת בשכירת מעצב

עיצוב פנים אינו מתעסק בעיצוב ובשינוי שטחים פנימיים אלא בתכנון בעיצוב חללים פנימיים עיצוב פנים מתמקד בארגון ובשיפוץ בית המגורים. עיצוב פנים קשור לקטע הפנימי של החלל, בשביל הדיירים מתגוררים… Read more »

עיצוב פנים- על ההנאות בלקיחת מעצב

עיצוב פנים לא פועל בתכנון ובשינוי חללים אלא רק בתכנון בעיצוב חללים מכונסים עיצוב פנים ממוקד בארגון ובשינוי החללים הפנימיים. עיצוב פנים שם את הדגש בדבר צרכי האנשים ועל התכליתיות… Read more »