קטגוריה: עיצוב

חדרי נוער יפיפים מעוצבים

חדרי נוער בעודנו מתכננים את עיצוב הבית אנו נתקלים שוב שוב בצרכים שונים בהם יש להתחשב בכדי להנות מהחדר ולמקסם את הדרך בה הוא נראה ומתאים לפונקציות הנדרשות. אחד החדרים… Read more »

מטבח אופטימאלי

   מטבח אופטימאלי כולנו רוצים שבביתנו שלנו יהיה מטבח אופטימאלי עבורנו, אך לא תמיד מצליחים להשיג אחד כזה. הבעיה היא שגם במידה וכל המשאבים עומדים לרשותנו הן מבחינה כספית והן… Read more »

חשיבות של עיצוב דלתות

  חשיבות של עיצוב דלתות דלתות הם לוחות שאפשר להזיז אותם שנועדו לשמור על פרטיות בחללים מסוימים וכמובן, להוות שער לסגירה ופתיחה ולאפשר או לא לאפשר מעבר. דלתות נמצאות בכל… Read more »

מטבחים מעוצבים

  היום הטרנד החדש הוא מטבחים מעוצבים, זה כבר לא אותו מטבח שהיינו רגילים אליו ששם מבשלים ואוכלים ובזה זה נגמר, המטבח היום הוא מקום בעל משמעות בבית ולכן דווקא… Read more »

מערכות ישיבה

  מערכות ישיבה – מרכז הבית בעיצובים ומחירים שונים   סלונים הם למעשה מרכז החיים של הבית המודרני. חשבו נא על אותם סלונים אידיאלים המכילים פרטי ריהוט יקרים ונהדרים (שולחנות… Read more »

עיצוב פנים בסגנון אישי

  עיצוב פנים בסגנון אישי   ברצוני לשתף אתכם בסיפור אישי בנוגע לשיפוץ הבית שביצענו אני ואשתי לפני מספר שנים. אני ואשתי מתגוררים בדירה שכורה, אך לאחרונה, לכבוד הרחבת המשפחה… Read more »

ג'קוזי לחצר – החוויה המושלמת

  ג'קוזי לחצר יכול להיות ג'קוזי מרווח מאוד שיכולים להכנס אל תוכו חמישה אנשים או אפילו יותר והם כולם יכולים לשבת בתוכו בנוחיות וברוגע. כמו כן, ניתן כמובן לקנות ג'קוזי… Read more »

ג'קוזי לגינה

  ג'קוזי לגינה הינו פינוק של ממש, חוויה ספא פרטית לחלוטין שניתן להנות ממנה בכל עת מבלי צורך לשלם עבור התענוג. ישנם צימרים לא מעטים בהם יש ג'קוזי לגינה וזאת… Read more »

ג'קוזי איכותי בבית

  ג'קוזי איכותי בבית הפרטי בבתים פרטיים רבים בישראל אנו מתחלים לראות יותר ויותר אנשים המתקינים ג'קוזי לשיפור איכות החיים שלהם, דבר שבעבר היה נפוץ יותר בעיקר במכוני ספא שונים… Read more »